David Villa és Kaká csak a vert mezőnyben - Nikolics lett az MLS legjobbja

A magyar csatárnál senki nem nyújtott jobb teljesítményt májusban, az észak-amerikai bajnokságban.
Budai László 2017. június 5., hétfő 18:09
A magyar csatárnál senki nem nyújtott jobb teljesítményt májusban, az észak-amerikai bajnokságban.
Szerző: Budai László 2017. június 5., hétfő 18:09

Komoly elismerésben részesült a Chicago Fire magyar támadója, Nikolics Nemanja. Az észak-amerikai újságírók szavazatai alapján ugyanis ő lett a májusi hónap legjobb labdarúgója az MLS-ben. Niko tett is ezért, hiszen hat gólt szerzett – kettőt-kettőt a Coloradónak és a Seattle-nek, egyet-egyet az LA Galaxynak és a Dallasnak.

Emellett kiosztott egy gólpasszt is, így tevékenyen részt vett abban, hogy a Chicago veretlen maradjon az elmúlt hetekben, és fellépjen az Északi-konferencia második helyére.

 
Átigazolások
Kisvárda
Ezért jönnek a milliók
Kiderült, hogyan keres komoly pénzt a Kisvárda egy korábbi kölcsönüzlettel, ami a kolozsvári Ceferével kötött.
Légiósok
Szalai Attila
Edzője elég egyértelműen beszélt Szalai Attila valószínűsíthető sorsáról a török Kasimpasa együttesénél.
Rapid Wien
Kapós az NB I-ben is a védő
A Rapid Wien magyar származású, de osztrák állampolgárságú 21 éves védőjét, (interjú vele itt!), Dominic Vinczét több magyar élvonalbeli klub és Championship-csapatok is vinnék. (Rudy Galetti)
Tovább az összes átigazoláshoz