David Villa és Kaká csak a vert mezőnyben - Nikolics lett az MLS legjobbja

A magyar csatárnál senki nem nyújtott jobb teljesítményt májusban, az észak-amerikai bajnokságban.
Budai László 2017. június 5., hétfő 18:09
A magyar csatárnál senki nem nyújtott jobb teljesítményt májusban, az észak-amerikai bajnokságban.
Szerző: Budai László 2017. június 5., hétfő 18:09
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Komoly elismerésben részesült a Chicago Fire magyar támadója, Nikolics Nemanja. Az észak-amerikai újságírók szavazatai alapján ugyanis ő lett a májusi hónap legjobb labdarúgója az MLS-ben. Niko tett is ezért, hiszen hat gólt szerzett – kettőt-kettőt a Coloradónak és a Seattle-nek, egyet-egyet az LA Galaxynak és a Dallasnak.

Emellett kiosztott egy gólpasszt is, így tevékenyen részt vett abban, hogy a Chicago veretlen maradjon az elmúlt hetekben, és fellépjen az Északi-konferencia második helyére.

 
Átigazolások
DVTK
Nem kapnak szerződést
A Diósgyőr elköszönt három próbajátékosától is, Batai Tamástól, Onder Kolentől és Varga Balázstól.
Légiósok
Szalai Attila
Egyre valószínűbbnek tűnik, hogy a magyar válogatott védő, Szalai Attila kölcsönszerződése lejárta után nem marad a lengyel Pogoń Szczecinnél. (24kurier.pl)
ETO
Új sportigazgató
A belga Sander van Praet lett az ETO FC új sportigazgatója.
Tovább az összes átigazoláshoz