Botrány a szlovákoknál: A Slovan szurkolói a saját szektorukat gyújtották fel, de játékosra is támadtak - videó

Botrányba fulladt a vasárnapi Slovan Bratislava–Spartak Trnava bajnoki mérkőzés Pozsonyban.
Dudás Gábor 2019. szeptember 16., hétfő 9:44
Botrányba fulladt a vasárnapi Slovan Bratislava–Spartak Trnava bajnoki mérkőzés Pozsonyban.
Szerző: Dudás Gábor 2019. szeptember 16., hétfő 9:44
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Slovan Bratislava Sporar és Drazic góljaial 2-0-ra győzött a nagyszombati Spartak ellen, de a mérkőzés nem elsősorban a foci miatt marad emlékezetes.

A hazaiak szurkolói botrányos viselkedésükkel "tűntek ki", azok után, hogy komoly tüzet okoztak a saját szektorukban, majd a hosszabbításban, a második gólt követően néhányan úgy ünnepeltek, hogy a pályára rohantak, és az egyik Spartak-játékost, a román Bogdan Mitreát is megrúgták a hálón keresztül - írja a parameter.sk.

A hazaiaknál Holman Dávid a 82. percig volt a pályán, Guzmics Richárd viszont nem volt ott a pozsonyi meccskeretben.

Videók a balhéról és a tűzről:

https://www.facebook.com/zomriofficial/videos/2551427645085177

Átigazolások
Fradi
Corbut figyelik
Az Európa Liga-főtáblás Sturm Graz folyamatosan figyelemmel követi Corbu Máriusz nemzetközi kupás mérkőzéseit.
ETO
Nagy tehetség írt alá
Nicolae Rotaru személyében 20 éves moldáv csatár érkezett az ETO FC-hez - a fiatal támadót a moldovai bajnokcsapatból, az FC Petrocub Hincestiből vették meg.
ZTE/Újpest
Szendrei ajánlatai
A ZTE-s Szendrei Norbertért a BL-be jutott azeri Sabah is bejelentkezett, de a játékos így is az Újpest ajánlatát fogadta el. Csütörtökön vehet részt az orvosin. (Nemzeti Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz