Néhány nappal a 0-0-ra végződött Hibernian-Rangers mérkőzés után, idegenben is döntetlenig jutott Bogdán Ádámmal a kapuban a Hibs.
Akkor a magyar válogatott hálóőr alaposan kitett magáért, a mezőny legjobbja lett - és Steven Gerrard dicséretét is kiérdemelte -, de Glasgow-ban is remekelt, három nagyon komoly védéssel járult hozzá az 1-1-s végeredményhez. Ryan Jack, Glenn Middleton és Kyle Lafferty kísérleténél is góltól óvta meg kapuját Karácsony második napján, közel 50 ezer szurkoló előtt.
Bogdán Ádám produkcióját nem véletlenül osztályozta 8-assal - ennél magasabb érdemjegyet senki sem kapott csapatából - az Edinburgh News.
Átigazolások
MTK
Vasziljevics Hamburgban
A Bundesligában szereplő Hamburg SV-ben folytatja a 16 éves magyar tehetség, Vasziljevics Andrej.
Légiósok
Várják
A Barcelona pozitív jelentéseket kapott a kapusról, Yaakobishvili Áronról, aki jelenleg kölcsönben szerepel a másodosztályú Andorránál.
Utánpótlás
Magyar fiatal a Betisben
Molnár-Bencze Zsombor a Real Betishez igazolt. A magyar U16-os válogatott támadó pályafutását a Mészöly Focisuliban kezdte, tavaly az EF Huesca utánpótláscsapatához került, a sevillai klub most innen szerződtette őt.