Azok után, hogy a Larnaca ellen látványos cselek után készített elő egy gólt, majd duplázott a Doxa elleni kupameccsen, a ciprusi APOEL Palermóból kölcsönkapott magyar válogatott csatára az Apollon elleni bajnokit már egyedül döntötte el.
Balogh Norbert a 62. percben állt be a pályára, majd miután csapata gyorsan válaszolt a hazaiak vezető góljára, a magyar légiós a 84. percben egy szép kiugratás után, 14 méterről, picit külsőt is beletéve lőtte a hálóba csapata győztes találatát.
A 23 éves, hajdúsági születésű támadó először volt eredményes a ciprusi élvonalban, a kupában viszont két találkozón már háromszor talált be. A magyar válogatottban 2017 nyarán szerepelt utoljára a korábbi DVSC-játékos.
Átigazolások
Trabzonspor
BL-győztes érkezhet
A Ferencváros EL-ellenfeléhez, a Trabzonsporhoz igazolhat a Liverpoollal korábban Bajnokok Ligáját nyerő Fabinho.
MTK
Belényesi távozóban?
A nyáron igazolt belső védő, Belényesi Csaba máris távozhat az MTK Budapesttől, miután kevés játéklehetőséghez jutott eddig a szezon során. A Kék Fehér Liba Média szerint a Paks érdeklődik iránta.
Újpest
Lacoux távozóban
Sajtóhírek szerint két idény után távozhat az Újpest csapatából Tom Lacoux, aki már pénteki bajnoki keretébe sem került be. (Lila Sector)