Az oroszoknak közel 7 milliárd dollárba kerül csak a vb előkészülete

Oroszország a központi költségvetésből 390 milliárd rubelt (6.7 milliárd dollárt) költ a jövő nyári labdarúgó-világbajnokság előkészületeire.
Budai László 2017. december 25., hétfő 21:55
Oroszország a központi költségvetésből 390 milliárd rubelt (6.7 milliárd dollárt) költ a jövő nyári labdarúgó-világbajnokság előkészületeire.
Szerző: Budai László 2017. december 25., hétfő 21:55
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Tatyjana Golikova, a számvevőszék elnöke hétfőn elmondta, az összegnek körülbelül 38 százalékát fordítják sportlétesítmények építésére és felújítására, a többit az infrastruktúra fejlesztésére, például utak, közművek rekonstrukciójára költik.

A világbajnokságot június 14. és július 15. között 11 orosz város 12 stadionjában rendezik meg.
(mti)

Átigazolások
ETO
Rutinos védő érkezett
Az ETO bejelentette a 38 esztendős Leon Balogun érkezését, aki Premier League és Bundesliga múlttal is rendelkezik.
Ferencváros
Acolatse távozhat
Hajnal Tamás, a Ferencváros sportigazgatója elárulta, hogy konkrét ajánlat érkezett Elton Acolatséért.
Légiósok
Gera Dániel
Maradna Iránban Gera Dániel, de bizonytalan a jövője a Persepolisnál.
Tovább az összes átigazoláshoz