Szenegál jutott elsőként a fináléba az Egyiptomban zajló Afrikai Nemzetek Kupáján, miután a vasárnapi első elődöntőben hosszabbításban 1-0-ra legyőzte a tunéziai válogatottat Kairóban.
A ráadásban Dylan Bronn öngólja döntött: egy jobb oldali szenegáli szabadrúgásra a tunéziai hálóőr, Muez Hasszen kirepült a kapujából, ám a labdát épp a visszafutó védő fejére ütötte.
A másik ágon - később - Algéria és Nigéria mérkőzik a fináléért.
A bronzmérkőzést szerdán, a döntőt pénteken rendezik, ugyancsak Kairóban. (MTI)
Afrikai Nemzetek Kupája, elődöntő:
Szenegál - Tunézia 1-0 (Bronn 100. - öngól)
Átigazolások
Kecskemét
Kapós a csatár
Nem csak az NB I-ből, de a határon túlról is érdeklődnek a KTE NB II-es gólkirálya, Pálinkás Gergő iránt.
Csakfoci
Átigazolások
Itt állíthatod be, hogy a Google-kereső a legexkluzívabb átigazolási híreket az elsők között hozza - kattints, majd a bepipálás után hagyd jóvá!
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.