A török bajnokságban még mindig eredméyntelen Marko Scepovicnak a kupában kimondottan jól megy, 3 mérkőzésen már 4 gól a mérlege a Rizespor csapatában. A MOL Fehérvártól a nyáron távozott szerb válogatott támadó a Samsunspor elleni első találkozón (3-2) két gólt szerzett, a visszavágón pedig azt az egyet, amely klubja továbbjutását is jelentette (1-1).
Olvastad már?
Évek óta nem csinált olyat a volt Vidi-csatár, mint most 3 perc alatt - videó
A MOL Fehérvár FC-től a nyár végén eligazolt szerb Marko Scepovic eddig nem igazán találta a góllövőformáját új klubjában, a török Rizesporban, amelyben 7 bajnokin egyszer sem talált be, a kupában pedig összesen egyszer volt eredményes. A Samsunspor elleni találkozón aztán kiszakadt a gólzsák, a 28 éves Scepovic három perc alatt kétszer is eredményes volt, csapata pedig 3-2-re győzött az odavágón. Scepovic 2017 ősze óta nem tudott egy meccsen egynél több gólt szerezni, akkor triplázott a DVSC otthonában.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Kodro kölcsönben
Az FTC ezúttal Görögországba, az Európa Liga-főtáblás OFI Krétának adta kölcsön rutinos csatárát, Kenan Kodrót.
Légiósok
Gazdag távozott
A Columbus Crew bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak Gazdag Dániellel. A magyar támadó maradhat az MLS-ben.
Ferencváros
Támadó érkezett
Veljko Birmancevic személyében 17-szeres szerb válogatott támadót szerzett meg a Ferencváros a Sparta Praha csapatától.