A volt Vidi-edzőnek elege van a videóbíróból, de a 98. perces 11-esből sem ment a góllövés - videó

A Marko Nikolic irányította Lokomotiv Moszkva két, a videóbíró által (a visszajátszások alapján jogosan) elvett két gólnak és egy, a 98.(!) percben kihagyott 11-esnek is köszönhetően nem bírt az orosz élvonalban a Szocsi csapatával (0-0).
Dudás Gábor 2020. július 5., vasárnap 17:30
A Marko Nikolic irányította Lokomotiv Moszkva két, a videóbíró által (a visszajátszások alapján jogosan) elvett két gólnak és egy, a 98.(!) percben kihagyott 11-esnek is köszönhetően nem bírt az orosz élvonalban a Szocsi csapatával (0-0).
Szerző: Dudás Gábor 2020. július 5., vasárnap 17:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

"Régóta ismert, hogy nem kedvelem a videóbírót, ez a technológia megöli a futball lelkét. De nem kommentálnám a játékvezető döntéseit, mert azért elég hosszú ideig vizsgálták az eseteket. Sajnos elveszítettünk két pontot. Egyértelmű, hogy hozzánk inkább védekezni jönnek az ellenfelek, szerintem a második félidőben úgy 80 százalékban volt nálunk a labda. Hiányzott nálunk az átütőrerő a befejezéseknél, ennél gólra éhesebben és hatékonyabban kell futballoznunk" - mondta a tavaly ősszel még a MOL Fehérvár csapatát irányító Marko Nikolic a mérkőzést követően.

Átigazolások
Békéscsaba
Kuznyecov lehet az edző
A Csakfoci értesülései szerint Kuznyecov Szergej veheti át az NB III-ba kiesett Békéscsaba 1912 Előre irányítását.
ETO
Toronycsatár érkezhet

A szlovák másodosztályú Somorja 20 éves gambiai támadója, Modou Lamin Marong iránt érdeklődik az ETO. A 195 centiméteres csatár 27 bajnokin 10 góllal zárt. (africasoccer.com)

DVSC
Bárány utazik?
Akár már kedden orvosi vizsgálatra utazhat Bárány Donát, akit holland sajtóhírek szerint az ADO Den Haag szerződtetne.
Tovább az összes átigazoláshoz