A második félidőben hengereltek Vadóczék - kiütéses siker lett a vége

A hongkongi élvonalban szereplő Kitchee magyar középpályása, Vadócz Kriszitán kezdőként vette ki a részét csapata kiütéses, 4-1-es sikeréből.
Csakfoci Admin 2018. április 28., szombat 10:26
A hongkongi élvonalban szereplő Kitchee magyar középpályása, Vadócz Kriszitán kezdőként vette ki a részét csapata kiütéses, 4-1-es sikeréből.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. április 28., szombat 10:26
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A hongkongi bajnokság 17. fordulójának szombat délelőtti meccsén a Vadócz Krisztiánt is soraiban tudó Kitchee a Southern Districthez látogatott.

Az első félidőben a vendégek egyetlen gólt szereztek a 21. percben Tarres révén.

A második félidőben egyenlítettek a hazaiak az 53. percben, majd hat perccel később megemberelték magukat Vadóczék. Előbb Paulinho talált be, majd a 73. és a 81. percben duplázni tudott Cheng Chin-Lung, amivel kialakult a 4-1-es végeredmény.

Átigazolások
Ferencváros
Cebrail Makreckis
Információink szerint reális esély van arra, hogy Cebrail Makreckis távozzon az FTC-től.
NB III
Aczél Iváncsán
Az NB III-as Iváncsát elhagyja Tóth András, aki Dorogon folytatja edzői karrierjét. Utódja a legutóbb a Szegedet irányító Aczél Zoltán lesz.
Videoton
Hosszabbított a kapitány
Bár az NB I-ből is hívták, Spandler Csaba meghosszabbította szerződését a Videotonnal.
Tovább az összes átigazoláshoz