Mohamed Salah boldog napokat él át, hiszen a Kongó elleni két gólja kijuttatta országát a világbajnokságra, ráadásul még egy iskolát is elneveztek róla.
A Liverpool klasszisa, Mohamed Salah két gólt is lőtt a Kongó elleni vb-selejtezőn, így eldőlt, hogy az utolsó fordulótól függetlenül Egyiptom kvalifikálta magát a 2018-as világbajnokságra.
A játékost a kijutás után óriási megtiszteltetés érte, hiszen egykori iskolájának nevét megváltoztatták, ráadásul a támadó nevére. A hírt Ahmed Deif, Gharbia tartomány kormányzója jelentette be.
Salah győztes gólja Kongó ellen:
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai jövője
A legégetőbb Ryan Gravenberch és Szoboszlai Dominik együttes megtartása a Liverpoolnak, mivel előbbi már sikerült, ezért most a magyar jövőjét szeretnék a lehető leghamarabb bebiztosítani.
Fradi
Tóth Alex-transzfer
A Galatasaray és a Benfica is több pénzt ajánlott, de az FTC és Tóth Alex is a szakmai szempontokat tette az első helyre, ezért igazolt végülis a fiatal középpályás a Bournemouth-hoz. (M4 Sport)
DVSC
Hosszabbítás
A DVSC 2028. június 30-ig meghosszabbította Kusnyir Erik szerződését. A saját nevelésű jobbhátvéd 2018-ban, 18 évesen mutatkozott be a Loki felnőttcsapatában, idén súlyos sérülése után tért vissza.