Brutális belépő: Soha nem rúgták még így le Messit - videó

Nagyon kevésen múlt, hogy súlyosan megsérüljön Lionel Messi az argentin válogatottban.
Dudás Gábor 2021. szeptember 3., péntek 17:24
Nagyon kevésen múlt, hogy súlyosan megsérüljön Lionel Messi az argentin válogatottban.
Szerző: Dudás Gábor 2021. szeptember 3., péntek 17:24

A Venezuela elleni vb-selejtező első félidejében a hazaiak játékosa, a csereként beállt Adrián Martínez durván, térd alatt rúgta meg a PSG világklasszisát, aki vérző lábbal terült el a földön. Szerencsére végül tudta folytatni a játékot, a brutális belépőért Martínez elsőre csak sárgát kapott, de a VAR jelzésére a játékvezető végül kiállította a Deportivo La Guaira védőjét.

Argentína 3-1-re nyert (Lionel Messi pedig végig a pályán maradt) és hét meccs után is veretlenül áll a második helyen a selejtezősorozatban - a még mindig hibátlan Brazília mögött.

Átigazolások
Liverpool/Real Madrid
Szoboszlait nem engednék
A Team Talk szerint ha a Real Madrid be is jelentkezne Szoboszlai Dominikért, a Liverpool biztos, hogy nem engedné el egyik legjobbját.
ZTE
Újabb kiszemelt?
Az osztrák LASK amatőrcsapatánál szereplő, a harmadik vonalban 15 bajnokin 11 gólt és 7 gólpasszt jegyző Queyrell Tchicamboud edzett együtt a csapattal szerdán. (NSO)
Fradi
Keane még mindig képben
Gera Zoltán ex-csapattársa, a korábban a Tottenhamet is erősített Bobby Zamora kardoskodott Robbie Keane hosszú távú kinevezése mellett.
Tovább az összes átigazoláshoz