Légiósok: Vadócz Krisztiánnal a pályán jutott ismét kupadöntőbe a Kitchee

A magyar középpályás csapata címvédésre készülhet a hongkongi kupában.
Csakfoci Admin 2018. december 23., vasárnap 11:05
A magyar középpályás csapata címvédésre készülhet a hongkongi kupában.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. december 23., vasárnap 11:05
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Kitchee SC hazai pályán fogadta az Eastern SC-t a hongkongi Senior Shield elődöntőjében magyar idő szerint vasárnap 9 órától. A házigazda már 8 perc után vezetést szerzett, és bár a vendégek még fel tudtak állni az első játékrészben, a szünet után a Kitchee lelépte ellenfelét. Vadócz Krisztián végig a pályán volt.

A magyar középpályás csapata tehát megvédheti címét, hiszen tavaly is ők emelhették magasba a trófeát. Vadócz tevékeny részese lehet egy esetleges újabb végső győzelemnek, hiszen már a negyeddöntőben az ő góljával jutott tovább a Kitchee.

Kitchee SC - Eastern SC 3-1 (Lucas 8., Li 50., Lum 58. ill. Lam 19.)

Átigazolások
MTK
Négyen az NB II-be kerültek
Az MTK Budapest bejelentette, hogy Stumpf Gábor végleg a Kozármisleny csapatához igazolt, míg Herczeg Botond, Nógrádi Gergő és Csucsánszky Zoltán kölcsönben folytatja a kozármislenyi klubnál.
Honvéd
Kapus kölcsönben
A másodosztályú Gyirmót FC Győr csapatánál tölti kölcsönben a 2026–2027-es idényt a Kispest–Honvéd FC fiatal kapusa, Papp Lőrinc. (honvedfc.hu)  
Karcag
Támadót igazoltak
A Karcag leigazolta a 22 éves Horváth Mátét Tiszafüredről. A DVTK-nevelésű támadó remek szezont zárt az NB III-ban, ahol 25 bajnokin 11 gólt szerzett.
Tovább az összes átigazoláshoz