Ugrai megszerezte első gólját légiósként - videó

A magyar válogatott Ugrai Roland szombaton megszerezte első gólját a görög Atromitosz labdarúgócsapatában.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 22., szombat 21:41
A magyar válogatott Ugrai Roland szombaton megszerezte első gólját a görög Atromitosz labdarúgócsapatában.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 22., szombat 21:41

Az athéni klub közösségi oldalának beszámolója szerint a Haladás, a Ferencváros és a Diósgyőr korábbi csatára végigjátszotta az AEL Lárisza ellen 2-0-ra megnyert bajnokit, amelynek 85. percében ő állította be a végeredményt.

Az ötszörös válogatott Ugrai múlt csütörtökön igazolt az Atromitoszhoz, amelyben ez volt a második mérkőzése. Új csapata négy forduló után három győzelemmel és egy döntetlennel áll a görög élvonalban. (MTI)

Átigazolások
DVTK
El Maestro érkezhet
Elképzelhető, hogy Vladimir Radenkovic szombaton az ETO FC ellen meccsel utoljára a Diósgyőr kispadján. Az 1910.hu szerint a Debrecennél tavaly dolgozó Nestor El Maestro lehet az utódja.
Légiósok
Tajti Mátyás
A román élvonalban szereplő FK Csíkszereda hivatalos felületein jelentette be, hogy szerződtette Tajti Mátyást.
DVSC
Yacouba Silué
Másfél év után távozhat Yacouba Silue, a DVSC elefántcsontparti csatára, aki az utóbbi időben kevés játéklehetőséget kapott a hajdúságiaknál.
Tovább az összes átigazoláshoz