A Lengyelországban zajló U21-es Európa-bajnokság C-csoportjának utolsó fordulójában Olaszország 1–0-ra legyőzte az eddig hibátlan, gólt sem kapó Németországot, így csoportelső lett. A csoport másik vasárnapi meccsén Dánia 4-2-re verte a cseheket.
Azonban a németeknek sem kell szomorkodniuk, hiszen legjobb csoportmásodikként ők is ott vannak az elődöntőben.
Ahol az angolok a németekkel, a spanyolok pedig az eddigi 5-szörös győztes (ez rekord) olaszokkal találkoznak majd. A bravúrosan szereplő, pénteken a címvédő svédeket 3-0-ra legyőző Szlovákia – Portugáliával együtt – rosszabb gólkülönbséggel szorult ki a legjobb négy közül.
Átigazolások
KTE
Pálinkás hosszabbított
A Kecskemét 2028-ig meghosszabbította Pálinkás Gergő eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését.
Fradi
Dhonata távozott
Eligazolt a Fradiból a 21 éves brazil védő, Dhonata, és visszatért hazájába, ahol a harmadosztályú Botafogo-PB együttesébe szerződött.
Kisvárda
Nigériai tehetségek nyomában
Révész Attila Nigériában kutat tehetségek után. Azt is elmondta, hogy a korábban már átigazolt Ridwan Popoolát nem tudják majd sokáig megtartani.