Tragédia: Kizuhant a 7. emeletről a válogatott játékos

Tragikus hír rázta meg a rózsahegyi futballt: a klub csapatának játékosa tragikusan életét vesztette.
Privacsek András 2019. november 24., vasárnap 12:54
Tragikus hír rázta meg a rózsahegyi futballt: a klub csapatának játékosa tragikusan életét vesztette.
Szerző: Privacsek András 2019. november 24., vasárnap 12:54
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A 17 éves Adrián Sivoň kizuhant a kollégium hetedik emeletéről, és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, melyek során a rózsahegyi kórházban életét vesztette. A baleset körülményeit még vizsgálják, a rendőrség kizárta az idegenkezűséget. A Rózsahegy korosztályos játékosa tagja volt az U18-as válogatottnak is, melynek színében még októberben Románia ellen is pályára lépett - írja a sportolunk.sk.

Átigazolások
Szentlőrinc
Érkező a Vasastól
Tovább bővült az NB II-es Szentlőrinc kerete: a 18 esztendős támadó, Gruber Robin Vasas FC-től igazolt a klubhoz. (szentlorincse.hu)  
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Olaszország
Costantinót kinevezték
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Costantino (legutóbb Bishkek City) lett az U16-os olasz válogatott új szövetségi edzője.
Tovább az összes átigazoláshoz