Topligák: Sima hazai sikerek Olaszországban, EL-selejtezőt érő helyen a Sevilla - eredmények, videók

Nagy Ádám kezdőként játszotta végig a Bologna színeiben az Atalanta elleni bajnokit. Az Atalanta Ilicic duplájával már öt perc után két góllal vezetett, majd Hateboer és Zapata is betalált. Az 54. percben Orsolini is gólt rúgott, így kialakult a 4-1-es végeredmény. A Sevilla hazai pályán Mesa és Sarabia góljaival könnyedén nyert 2-0-ra az Alavés ellen és feljött az EL-selejtezőt érő 6. helyre.
Csakfoci Admin 2019. április 4., csütörtök 23:00
Szerző: Csakfoci Admin 2019. április 4., csütörtök 23:00

Serie A, 30. forduló

Atalanta - Bologna 4-1 (Ilicic 3., 5., Hateboer 9., Zapata 15., ill. Orsolini 54.

Sassuolo - Chievo 4-0 (Demiral 4., 45., Locatelli 47., Berardi 57.)

La Liga, 30. forduló

Sevilla - Alavés 2-0 (Mesa 41., Sarabia 80.)

Leganes - Valladolid 1-0 (Carrillo 96.)

Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.