Topligák: Nagy pofont kapott a Napoli, viharveszély és halasztás Manchesterben - videók

A feltámadni látszó Napoli három megnyert tétmeccs után a kiesés ellen küzdő Leccétől kapott ki hazai pályán a Serie A-ban. Baszkföldön ezúttal a Real Sociedad lett a király, a Premier League egyik meglepetéscsapata pedig újabb fontos három pontot szerzett, a Manchester City meccsét viszont elhalasztották a Ciara nevű vihar és az extrém időjárási körülmények miatt.
Dudás Gábor 2020. február 9., vasárnap 17:13
Szerző: Dudás Gábor 2020. február 9., vasárnap 17:13

Serie A, 23. forduló:

Napoli – Lecce 2–3 (Milik 48., Callejón 90., ill. Lapadula 29. és 61., Mancosu 83.)

Brescia – Udinese 1-1 (Bisoli 81., ill. De Paul 92.)

Genoa – Cagliari 1-0 (Pandev 43.)

SPAL – Sassuolo 1-2 (Bonifazi 24., ill. Caputo 65. – 11-esből, Boga 90.)

18:00: Parma – Lazio

20:45: Internazionale – AC Milan

La Liga, 23. forduló:

Real Sociedad – Athletic Bilbao 2-1 (Portu 65., Isak 83., ill. I. Williams 71.)

Espanyol – Mallorca 1-0 (De Tomás 58.)

16:00: Osasuna – Real Madrid

La Liga: Fordított és a hajrában hengerelt a Real Madrid - videó
A spanyol bajnokságban listavezető Real Madrid 4-1-re verte idegenben az Osasunát, így az esti Betis-Barcelona meccs előtt 6 pontos előnnyel áll a tabella első helyén. A blancók már a 14. percben hátrányba kerültek, de még az első félidőben, öt perc alatt fordítani tudtak, hogy aztán a mérkőzés hajrájában még két gólt szerezzenek.

18:30: Celta Vigo – Sevilla

21:00: Real Betis – Barcelona