Topligák: Nagy Ádám végig játszott a Juve ellen, vereség ért BL-szereplést a La Ligában - eredmények, videók, tabellák

Olaszországban győzött a Milan és a Juventus, Spanyolországban bebiztosította negyedik helyét a Valencia. Szombat esti eredmények az európai topligákból.
Csakfoci Admin 2018. május 5., szombat 23:12
Szerző: Csakfoci Admin 2018. május 5., szombat 23:12

A Serie A-ban a Bologna Nagy Ádámmal a kezdőcsapatában lépett pályára a Juventus otthonában. A Bologna meglepetésre a vezetést is megszerezte az aranyra hajtó, első helyen álló torinóiak otthonában, félidőben még 0-1 állt az eredményjelzőn, a második játékrészben azonban fordítottak és 3-1-re nyertek a hazaik. Nagy Ádám végigjátszotta a bajnokit.

Juventus - Bologna 3-1 (De Maio-öngól, 52., Khedira 63., Dybala 69. ill. Verdi 30.-büntetőből)

Milan - Verona 4-1 (Calhanoglu 10., Cutrone 32., Abate 49., Borini 89. ill. Lee 85.)

Eredmények a spanyol La Ligából:

Girona - Eibar 1-4 (Aday 55. ill. Kike 9., 38,. Jordan 80., Inui 89.)

Athletic Bilbao - Betis 2-0 (Muniain 76., Aduriz 92.)

Celta Vigo - Deportivo 1-1 (Gomez 13. ill. Perez 91.)

Villareal - Valencia 1-0 (Gaspar 86.)

Utóbbi mérkőzésen a hazaiak vereségük ellenére bebiztosították negyedik helyüket, ezzel biztos Bajnokok Ligája indulók a 2018/2019-es idényben.

FRISS TABELLÁK: ÍGY ÁLLNAK AZ EURÓPAI TOPLIGÁK - KATTINTS!