Topligák: Idegenben botlott a Real, egygólos előnyről bukott a Milan, Gulácsiék gáláztak – eredmények, videó

A Real Madrid a 79. percben szerzett Morales-góllal 1-0-ra kikapott a Levante vendégeként a bajnokságban, a közel félórát emberelőnyben játszó Milan a Fiorentina otthonában hullajtott el két pontot, míg Gulácsiék ötöt vágtak Gelsenkirchenben.
Csakfoci Admin 2020. február 22., szombat 22:50
Szerző: Csakfoci Admin 2020. február 22., szombat 22:50

La Liga, 25. forduló

Levante - Real Madrid 1-0 (Morales J. 79.)

Serie A, 25. forduló

Fiorentina - AC Milan 1-1 (Pulgar E. 85. - 11-esből, Rebic A. 56.) - piros lap: Dalbert H. 62. (Fiorentina)

Bundesliga, 23. forduló

Schalke - RB Leipzig 0-5 (Sabitzer M. 1., Werner T. 61., Halstenberg M. 68., Angelino 80., Forsberg E. 89.)

Premier League, 27. forduló

Leicester City - Manchester City 0-1 (Gabriel Jesus 80.)

Topligák: Messi megint mesternégyest lőtt az Eibarnak, de Ronaldo sem bír leállni – eredmények, videók
Kiütéses győzelmet aratott a Barcelona a spanyol bajnokságban, Messi négy góllal vette ki a részét a győzelemből. Érdekesség, hogy az argentin világklasszis karrierje során már másodjára lőtt négyet az Eibarnak. Cristiano Ronaldo zsinórban 11. Serie A-meccsén is eredményes volt, erre korábban még senki nem volt képes Juventus-mezben.
Mezőkövesd/Nyíregyháza
Molnár Gábor
A csakfoci.hu úgy értesült, hogy a mezőkövesdi Molnár Gábor az NB II-ből feljutó Nyíregyházához igazolhat.
Honvéd
Tomás Tujvel
Közel öt éve erősíti már a Honvédot Tomás Tujvel, a közös út pedig folytatódik, hiszen szerződést hosszabbítottak a rutinos kapussal, aki újabb egy évre írt alá Kispesten.