Topligák: Hátrányból fordítva verte a Dortmund a Bayernt, az Atléticónak a videóbíró segített – videók, tabellák

A Borussia Dortmund egygólos hátrányból fordítva, a második félidőben három gólt szerezve győzte le 3-2-re a Bayern Münchent, míg az Atlético Madrid a dortmundiakhoz hasonlóan szintén 3-2-re - a videóbíró segítségével- múlta felül hazai pályán az Athletic Bilbaót. Eredmények, videók, tabellák.
Csakfoci Admin 2018. november 10., szombat 22:11
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 10., szombat 22:11

Borussia Dortmund - Bayern München 3-2 (Reus 49., 67.-az elsőt 11-esből, Alcácer 73. ill. Lewandowski 26., 52.)

A mérkőzés első óriási helyzete a Dortmundhoz fűződik, miután a 10. percben Hummels hibája után Reus egyedül vezette a kapura labdát, de a kapu helyett egész egyszerűen Neuerbe lőtte a játékszert. A kezdeti dortmundi rohamok után a bajorok átvették az irányítást, ami góllá is érett: Lewandowski vált le a védőjéről, majd a kapu bal oldalába fejelt (0-1).

A fordulás után a 49. percben Reus tizenegyesével kiegyenlítettek a dortmundiak (1-1), majd az 53. percben a Bayern vezetett Kimmich beadása után Lewandowski volt közelről eredményes (1-2). A 67. percben ismét Reus volt főszerepben, miután Piszczek jobboldali beadását egyből a kapuba továbbította (2-2). A 3-2-es végeredményt Alcácer alakította ki, aki a leshatárról lépett ki Witsel indítása után és a kimozduló Neuer fölött átemelte a labdát a kapuba.