Topligák: Bombagól döntött Gulácsiék meccsén, Neymar kiállítása sokba került a PSG-nek - eredmények, videók

A Bayern München Goretzka bombagóljával 1-0-ra legyőzte a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipziget idegenben. A PSG hazai pályán 1-0-s vereséget szenvedett a Lille ellen, a párizsiaknál Neymart kiállította a játékvezető az utolsó percekben.
Csakfoci Admin 2021. április 3., szombat 20:30
Szerző: Csakfoci Admin 2021. április 3., szombat 20:30

Bundesliga, 27. forduló

RB Leipzig-Bayern München 0-1 (Goretzka 38.)

Ligue 1, 31. forduló

PSG-Lille 0-1 (David 20.) - kiállítva: Neymar 90. (PSG), Djalo 91. (Lille)

Monaco-Metz 4-0 (Fabregas 50. - 11-esből, Volland 52., Ben Yedder 77., 89 - 11-esből) - kiállítva: Boye 87. (Metz)

Serie A, 29. forduló

Torino-Juventus 2-2 (Sanabria 27., 46., ill. Chiesa 13., Ronaldo 79.)

Premier League, 30. forduló

Leeds-Sheffield United 2-1 (Harrison 12., Jagielka 49. - öngól, ill. Osborn 47.)

Leicester-Manchester City 0-2 (Mendy 58., Gabriel Jesus 74.)

La Liga, 29. forduló

Granada-Villarreal 0-3 (Moreno 9. 18., 60. az elsőt és a harmadikat 11-esből)

Real Madrid-Eibar 2-0 (Asensio 41., Benzema 73.)

Osasuna-Getafe 0-0

Serie A: Hétgólos őrület Nápolyban, dupla kiállítás és klubrekord a Lazio meccsén - eredmények, videók
Az Atalanta és a Napoli is gólgazdag mérkőzésen tartotta otthon a három pontot szombaton az olasz labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában.