Topligák: A Barca az Atlético-Real nyertese, presztízsmeccset nyert az éllovas Olaszországban

A sima győzelmet arató Barcelona a spanyol élvonal esti zárómeccsén született eredménynek is örülhetett, a Napoli továbbra is vezet a Serie A-ban, a PSG pedig simán nyert Franciaországban.
Csakfoci Admin 2017. november 18., szombat 22:55
Szerző: Csakfoci Admin 2017. november 18., szombat 22:55

A három pontot szerző Barcelona a madridi derbinek is örülhetett

Getafe - Alaves 4-1 (Bergara 6., Molina 9., Angel 53., 64. ill. Santos 81.)
Leganes - FC Barcelona 0-3 (Suárez 28., 60., Paulinho 90.)
Sevilla - Celta Vigo 2-1 (Muriel 36., Nolito 48. ill. Gomez 13.)
Atlético Madrid - Real Madrid 0-0

A katalánok előnye már tíz pont a harmadik helyezett Real Madrid és a negyedik Atlético Madrid előtt.

A Napoli a Milant verve maradt az élen

AS Roma - Lazio 2-1 (Perotti 49., Nainggolan 53. ill. Immobile 72.)
Napoli - AC Milan 2-1 (Insigne 33., Zielinski 73. ill. Romagnoli 91.)

Sima PSG-siker a Ligue 1-ben

PSG - Nantes 4-1 (Cavani 38., 79., Di Maria 42., Pastore 65. ill. Nakoulma 60.)

A MU győzelmével a második helyen

Manchester United - Newcastle 4-1 (Martial 34., Smalling 45+1., Pogba 54., Lukaku 70. ill. Gayle 14.)

A PL szombat délutáni meccsein sorozatban tizedjére nyert a City - kattints az eredményekért!

TABELLÁK: ÍGY ÁLLNAK EURÓPA TOPBAJNOKSÁGAI