Topligák: A véghajrában nyert otthon a Chelsea, kétgólos előnyről kapott ki a Napoli - eredmények, videók

Christian Pulisic a 90. percben szállította a Chelsea győzelmét, a találkozón Jorginho a 87. percben büntetőt hibázott. A Napoli nyolc perc alatt kapott három gólt az Empoli otthonában, így kikapott.
Póczik Dávid 2022. április 24., vasárnap 16:56
Szerző: Póczik Dávid 2022. április 24., vasárnap 16:56

A Chelsea hazai pályán 1-0-ra győzte le a West Ham csapatát. A mérkőzés 87. percében büntetőhöz jutottak a hazaiak Dawson szabálytalanságát követően, azonban Jorginho kihagyta a tizenegyest. Az esetet követően a West Ham játékosa a kiállítás sorsára jutott. Néhány perccel később, a 90. percben - a csereként beálló - Pulisic góljával döntötték el a londoni Kékek a találkozót. Thomas Tuchel csapata megerősítette harmadik helyét a tabellán.

Premier League, 34. forduló

Brighton - Southampton 2-2 (Welbeck 2., Salisu - öngól 44., ill. Ward-Prowse 49., 54.)

Burnley - Wolves 1-0 (Vydra 62.)

Chelsea - West Ham 1-0 (Pulisic 90.)

A Napoli kétgólos előnyről kapott ki az Empoli otthonában, így a nápolyiak már öt pontos hátrányban vannak az éllovas Interrel szemben.

Serie A, 34. forduló

Bologna - Udinese 2-2 (Hickey 6., Sansone 59., ill. Udogie 25., Success 46.)

Empoli - Napoli 3-2 (Henderson 80, Pinamonti 83., 88, ill. Mertens 44., Insigne 53.)