Topligák: 2-0, 2-4, 4-4, megmenekült a Barca; kivégezte magát az MU, Orbánék drámája - videók

Ez történt kedden az angol, a spanyol és az olasz foci élvonalában, illetve a Német Kupa negyeddöntőin. Eredmények, gólszerzők és videók.
Dudás Gábor 2019. április 2., kedd 23:20
Szerző: Dudás Gábor 2019. április 2., kedd 23:20

Premier League, 33. forduló:

Egy történelmi piros (Mike Dean 100. kártyáját Ashley Young kapta) és Smalling öngólja 2-1-s vereséget eredményezett a meccs elején még vezető Manchester Unitednak a Wolverhampton otthonában.

A Fulham watfordi vereségével elbúcsúzott a Premier League-től.

Wolverhampton Wanderers – Manchester United 2-1 (Diogo Jota 25., Smalling 77. – öngól, ill. McTominay 13.) - piros lap: Young (MU, 59.)

Watford – Fulham 4-1 (Doucouré 23., Hughes 64., Deeney 70., Kiko F. 75., ill. Babel 33.)

La Liga, 30. forduló:

A Barcelona 17 veretlen meccs után kapott volna ki a Villarreal ellen a La Ligában, ha nincs a ráadás...A katalánok az első félidő elején 2-0-ra vezettek, de később kétgólos hátrányba kerültek. Aztán jött Alvaro piros lapja, majd az ezúttal csereként beállt Messi, illetve Suárez, akik megőrizték csapatuk most már 18 meccses veretlenségét. A Barcelona előnye így is nyolc pontra csökkent az Atlético Madrid előtt.

Villarreal – Barcelona 4-4 (Chukwueze 23., Ekambi 50., Iborra 62., Bacca 80., ill. Coutinho 12., Malcom 16., Messi 91., Suárez 94.) - piros lap: Alvaro (Villarreal, 86.)

Atlético Madrid – Girona 2-0 (Godín 76., Griezmann 94.)

Espanyol – Getafe 1-1 (Iglesias 56., ill. A. Rodríguez 72.)

Serie A, 30. forduló:

A C. Ronaldót még nélkülöző Juventus Bonucci és Kean góljával győzött Cagliariban, így jelenleg hatalmas, 18 pontos előnnyel vezeti a tabellát. A Milan nem csak két pontot veszített az Udinese ellen, de Gianluigi Donnarummát és Lucas Paquetát is - mindkettőt sérülés miatt kellett lecserélni.

Cagliari – Juventus 0-2 (Bonucci 22., Kean 84.)

AC Milan – Udinese 1-1 (Piatek 44., ill. Lasagna 65.)

Német Kupa, negyeddöntők:

Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal játszott hosszabbításba torkolló negyeddöntőt a Lipcse, amely végül egy 121. percben értékesített 11-essel jutott a klub történetében először a kupa elődöntőjébe.

Augsburg – RB Leipzig 1-2 (A. Finnbogason 94., ill. Werner 74., Halstenberg 121.)

Paderborn – Hamburg 0-2 (Lasogga 54., 68.)