Francia források szerint többször is próbálkoztak a terroristák az Eb idején. Egy konkrét esetről tudnak.
Az Európa Bajnokság szerencsére atrocitások nélkül zajlott le, a szurkolók ugyan többször is balhéztak, de terrortámadás nem volt. A L'Opinion, és rájuk hivatkozva a L'Equipe is arról ír, hogy a terroristák próbálkoztak a torna alatt, de nem jártak sikerrel.
A döntő az egyetlen példa, amire hivatkoznak, akkor a Stade de Francenál akartak robbantani, ahol novemberben történt egy támadás. Szerencsére egyetlen akció sem sikerült, és az Eb rendben lezajlott, igaz, azóta Nizzában már történt egy tragédia.
Átigazolások
Soroksár
Három távozó
Három olyan játékos is távozik, akik évek óta meghatározó szerepet töltöttek be: Króner Martin, Németh Erik és Gálfi Norbert.
PMFC
Visszavonult, de marad
Helesfay Donát, a PMFC 35 éves hálóőre befejezi pályafutását. A piros-feketében 176 bajnoki mérkőzésen pályára lépő ex-kapus erőnléti edzőként és gyógytornászként segíti a csapatot. (pmfc.hu)
Vasas
Hosszabbítás
A csapat 16 éves utánpótlás-válogatott játékosa, Balogh Áron 2030-ig meghosszabbította szerződését.