A török Besiktas sportigazgatója a Groupama Arénában figyelte meg a magyar csatárt.
A török sporx.com cikke szerint Gökhan Keskin, a Besiktas sportigazgatója két magyar csatár miatt utazott el a héten Magyarországra.
A lap úgy tudja, hogy a török bajnokcsapat egyik vezetője az U21-es válogatottban megnézte a portugálok elleni Eb-selejtezőn (3-3) gólt is szerző, palermói Balogh Norbertet is, de ott volt az A-válogatott Svájc elleni mérkőzésén (2-3) is.
Ott pedig láthatta, hogy a cikkben "magyar óriásnak" és "magyar toronynak" is nevezett Szalai Ádám duplázik a svájciak ellen, ezzel pedig a Hoffenheim támadója is előkelő helyre került a sportigazgató noteszában. A törökök a korábbi hírek szerint egyébként már a nyáron kiszemelték maguknak a 28 éves játékost, de megegyezés nem született akkor a Bundesliga-klubbal.
Átigazolások
Csíkszereda
Ceará Bukarestben
A román élvonalbeli FCSB 350 ezer eurós ajánlatot tett a csíkszeredai Anderson Cearáért, így - az Újpesttel is szóba hozott - brazil szélső hamarosan klubot vált.
Légiósok
Dárdai Márton
Cáfolták az augsburgi tárgyalásokat Dárdai Márton kapcsán.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.