Fotó: twitter.com/granadacf
A tizenharmadik bajnokiján meglőtte első gólját a spanyol élvonalban a Ferencváros korábbi támadója, Myrto Uzuni.
A mostani szezon közben a Ferencvárostól a Granadához igazolt Myrto Uzuni megszerezte első gólját a spanyol élvonalban. A 26 éves játékos a Mallorca elleni idegenbeli találkozó 62. percében lépett pályára, csapata 3-2-es vezetésénél, majd 16 perccel később bevette a hazaiak kapuját, 5-2-re módosítva az állást.
Az albán támadó Molinától kapott egy labdát a 16-oson belül, majd egy kis szerencsével előtte maradt és 7 méterről, estében a jobb alsóba lőtt.
A Granada ezt követően még egyszer betalált, így 6-2-re nyert idegenben, ezzel pedig ellépett a kiesőzónából.
Olvastad már?
Fradi: Jól bevált piacról érkezhet gólerős középpályás - sajtóhír
Svédországban azt írják, hogy a Kalmar támadó középpályásáról folytat tárgyalásokat az FTC. Honlapunk is úgy értesült, hogy valóban ajánlatot tett a bajnokcsapat Oliver Bergért.
Elolvasom
Átigazolások
MTK/Honvéd
Fiatal támadó vált
Az MTK Budapestnél folytathatja pályafutását Nyers Ádám, a Honvéd fiatal támadója, aki nemrég eldöntötte a Vasas elleni NB II-es szuperrangadót. (nb1.hu)
Csíkszereda
Magyar Zsolt érkezett
Magyar Zsolt a következő idényt kölcsönben a román élvonalbeli Csíkszeredán tölti. A 24 éves labdarúgó idén januárban igazolt vissza a Puskás Akadémiához.
Ajka
Hosszabbítás
Szerződést hosszabbítottak támadójukkal, Mohos Barnabással. aki 2027-ig írt alá.