Topligák: Ramos 11-esével megvan a Real első győzelme, az Inter hétgólos meccsen nyert – eredmények, videók

A Real Madrid és az Inter is fordulatos mérkőzést játszott szombat este. Zinédine Zidane együttese a félidőben még hátrányban volt, a szünet után azonban egy kiállítás és egy tizenegyes segítségével begyűjtötte a három pontot. A Fiorentina a 86. percben nyeregben érezhette magát, de a milánóiaknak még volt idejük két gólra.
Nyikes Zoltán 2020. szeptember 26., szombat 23:03
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. szeptember 26., szombat 23:03

Spanyol bajnokság, 3. forduló

Betis–Real Madrid 2-3 (Mandi 35., W. Carvalho 37., ill. Valverde 14., Emerson 48. - öngól, S. Ramos 82. - 11-esből)

Olasz bajnokság, 2. forduló

Inter–Fiorentina 4-3 (L. Martínez 45+2, Ceccherini 52 - öngól, Lukaku 87., D. Ambrosio 89., ill. Kouame 3., Castrovilli 57., Ribéry  64.)