Topligák: Messi fantasztikus gólpassza győzelmet ért, nyert a Roma is – videók

A katalánok és a rómaiak is idegenben léptek pályára, és mindketten 2-0-ra győztek.
Budai László 2018. február 17., szombat 18:31
Szerző: Budai László 2018. február 17., szombat 18:31

A Barcelona magabiztosan hozta a kötelezőt az Eibar elleni idegenbeli bajnokin. Messi ezúttal egy zseniális gólpasszal hívta fel magára a figyelmet, az akciót Suárez fejezte be a 16. percben. Majd a találkozó végén Alba is eredményes volt, így a katalánok 2-0-ra nyertek a La Ligában. Az Eibar a 66. perctől emberhátrányban volt.

Messi remek gólpassza 2.00-nál

A Serie A-ban a Roma zsinórban harmadik meccsét nyerte meg. A fővárosi együttes ezúttal Under és Perotti találatával szerezte meg a három pontot (0-2).

TABELLÁK: ÍGY ÁLL A LA LIGA ÉS A SERIE A