A magyar középpályás a Duisburg elleni 45 perces mérkőzésen kezdőként debütált.
Tajti Mátyás lejátszotta első mérkőzését a spanyol élvonalbeli Málaga felnőtt csapatában. Az együttes Hollandiában edzőtáborozik, ahol egy minitorna keretein belül a Hertha és a Duisburg ellen is pályára lépett 45 perces mérkőzésen.
A magyar középpályás - akit a Málagánál csak "Matyként" említenek - utóbbin kezdőként kapott lehetőséget, igaz, debütálása nem volt tökéletes, hiszen 1-0-s vereséget szenvedtek. A 30-assal játszó Tajti az összefoglalóba is bekerült egy beadással, a jelenet 1.08-nál látható.
Tajti mellett egyébként csak egy másik fiatal, José Carlos kapott lehetőséget a nagyok között.
A mérkőzés összefoglalója
A teljes meccs
Átigazolások
NB III
Egerből a Maldív-szigetekre
A Maldív-szigetek-i Dhivehi Premier League-ben szereplő Victory SC-nél folytatja pályafutását az NB III-as Eger játékosa, Farkas Bence Balázs.
Újpest
Bodor a jövőjéről
Az ideiglenesen megbízott újpesti vezetőedző, Bodor Boldizsár beszélt a lehetséges jövőjéről az utolsó bajnoki után.
MTK
Válogatott védő érkezik
Vilius Armalas személyében litván válogatott védővel erősödik az MTK Budapest.