Simeone olcsón robbanthat nagyot a nyáron

Az Atlético Madrid a Chelsea-nél mellőzött Cesc Fabregassal erősítene.
Budai László 2017. április 16., vasárnap 4:58
Az Atlético Madrid a Chelsea-nél mellőzött Cesc Fabregassal erősítene.
Szerző: Budai László 2017. április 16., vasárnap 4:58
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az Atlético Madrid viszonylag olcsón szerezne meg egy igazi klasszis labdarúgót a nyári átigazolási időszakban. A spanyol élcsapat Cesc Fábregast nézte ki magának, aki a Chelsea-ben közel sem nevezhető alapembernek, a helyzetével elégedetlen is, így könnyen távozhat a nyáron. A 29 esztendős futballista még meghatározó embere lehetne egy, a Bajnokok Ligájában is erősnek számító együttesnek, Diego Simeone pedig szívesen is látná a spanyolt, akiért a képességeit figyelembe véve nem is kellene olyan sok pénzt fizetni.

A labdarúgó megszerzésére akár jócskán 20 millió euró alatt is lehetne esély. Fabregas - a Barcelona játékosaként - korábban már játszott a spanyol élvonalban.

Átigazolások
BVSC-Zugló
Új érkezők
A BVSC-Zugló csapatában folytatja pályafutását Farkas Balázs, aki kölcsön után végleg a klubnál maradt. A Kazincbarcika elleni bajnokin keretben volt még Igricz Mihály és Ominger Gergő is.
Szeged
Új szélső
A Szeged Tiszakécske elleni bajnokiján lehetőséget kapott az NB II-ben a szerb szélső Milos Zekic. A 22 éves  játékos a szerb Tekstilac csapatától érkezett.
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Tovább az összes átigazoláshoz