Ronaldo rontott büntetője majdnem sokba került, de nagyot hajrázott a Real - videó

A Real Madrid lezárhatta volna a mérkőzést 1-0 után a spanyol bajnokságban, Ronaldo azonban büntetőt hibázott, a Valencia pedig büntetett. A 86. percben Marcelo gólja döntött a fővárosiak javára.
Csakfoci Admin 2017. április 29., szombat 16:27
Szerző: Csakfoci Admin 2017. április 29., szombat 16:27

A Real Madrid 2-1-re nyert a Valencia ellen, így visszaállt a La Liga élére. A mérkőzésen Ronaldo szerzett vezetést, Parejo a hajrában egyenlített, de Marcelónak erre is volt válasza (2-1). A portugál klasszis még 1-0-nál szerezhetett volna egy újabb találatot, de büntetőt rontott. A Squawka statisztái szerint azonban így is rekorder lett Ronaldo, akinél több gólt senki sem szerzett Európa top hat bajnokságában.

Szintén érdekes az Opta statisztikája, amely szerint Diego Alves lett a legtöbb büntetőt védett kapus a spanyol bajnokságban. Ráadásul Ronaldónak is nagy mumusa, hiszen az aranylabdás játékos négy tizenegyeséből már a harmadikat fogta meg.