Újra lecsaptak a hekkerek, Messivel trollkodták meg a Realt – fotó

Az argentin klasszis királyiaknak lőtt gólját tették ki a Real Twitter-csatornájára.
Budai László 2017. augusztus 27., vasárnap 8:17
Az argentin klasszis királyiaknak lőtt gólját tették ki a Real Twitter-csatornájára.
Szerző: Budai László 2017. augusztus 27., vasárnap 8:17

Néhány napja a Barcelona esett áldozatul az OurMine hekkercsoportnak, amely akcióival arra akarja felhívni a figyelmet, hogy az internetes védelem mennyire gyerekcipőben jár még a legnagyobb cégeknél is. Akkor Ángel Di María leigazolását jelentette be néhány percre a csoport a katalánok Twitter-oldalán, de szinte rögtön jelezték, hogy viccről van szó.

Tegnap a Real Madrid is megkapta a magáét: „Üdvözlünk, Lionel Messi” ezt a szöveget, valamint az argentin klasszis királyiaknak lőtt győztes gólját tették ki a Real Twitterjére.

Átigazolások
ZTE
Amato: 2029
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.
Loki
Csatár érkezett
Új csatárral bővült a DVSC kerete.
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz