Topligák: Öngól vetett véget a Real Madrid rossz sorozatának, simán nyert a ManCity - videók

A Real Madrid 1-0-ra győzött Sevillában a spanyol bajnokság 12. fordulójának szombati rangadóján, míg a Manchester City hazai pályán 2-0-ra legyőzte az újonc Fulhamet az angol élvonal 11. játéknapján.
Csakfoci Admin 2020. december 5., szombat 18:18
Szerző: Csakfoci Admin 2020. december 5., szombat 18:18

La Liga, 12. forduló

Sevilla-Real Madrid 0-1 (Bono 55.)

A győztes találat az 55. percben esett, a királyi gárda támadása végén a balról beívelt labda az öt és felesre rossz ütemben kimozduló sevillai kapusról, Bonóról pattant be a kapuba.

A Real Madrid két vesztes tétmérkőzés és három nyeretlen bajnoki után győzött ismét. A Sevilla három siker után kapott ki újra a La Ligában. (MTI)

Levante-Getafe 3-0 (Roger 5., Gomez 17., de Frutos 57.) - kiállítva: Chema 7., Dakonam 77. (Getafe)

Premier League, 11. forduló

Manchester City-Fulham 2-0 (Sterling 5., Kevin de Bruyne 26.)

A Manchester City már az 5. percben megszerezte a vezetést Sterling révén, aki De Bruyne remek indítása után kilőtte a jobb alsót. Húsz perc múlva Sterling harcolt ki büntetőt, amit De Bruyne értékesített. A folytatásban a belga szélső a kapufát is eltalálta, majd az 57. percben Mahrez után Areola védte De Bruyne próbálkozását.