Thriller: Nagy meccsen előzte vissza a Real a Barcelonát - videó

Kétgólos hátrányból fordítottak szűk félóra alatt a rangadón Zidane tanítványai.
Dudás Gábor 2017. február 26., vasárnap 21:45
Szerző: Dudás Gábor 2017. február 26., vasárnap 21:45

2-0-ra is vezetett már az 56. percben a Villarreal a vasárnap második spanyol rangadóján, a Real Madrid ellen, de a forduló előtt listavezető blancók nem adták fel, és a második félidő második felében fordítani tudtak, a 64. és a 83. perc között jött a három vendéggól.

Bale fejjel faragott a hátrányból (a meccs hajrájában aztán sérülés miatt le kellett cserélni a nemrég visszatért walesi csillagot), majd Cristiano Ronaldo 11-esből egyenlített. A mindent eldöntő találatot az alig hat perce pályára lépett Morata fejelte közelről a kapuba.

Győzelmével ismét a Real vezeti a tabellát, előnye egy pont és egy meccs a Barcelonához képest.

TABELLA: A spanyol bajnokság állása itt - kattints!

LA LIGA, 24. FORDULÓ:

Villarreal – Real Madrid 2-3 (Trigueros 50., Bakambu 56., ill. Bale 64., C. Ronaldo 74. – 11-esből, Morata 83.)

Atlético Madrid – Barcelona 1-2 (Godín 70., ill. Rafinha 64., Messi 86.)

Espanyol – Osasuna 3-0 (Caicedo 17., Jurado 47., Moreno 91.)

Athletic Bilbao – Granada 3-1 (Susaeta 11., Lekue 33., San José 69., ill. Carcela-González 14.)

Sporting Gijón – Celta Vigo 1-1 (M. Gómez 49. – 11-esből, ill. Aspas 75.)