Sergio Ramos 5 percre eltűnt a Real-meccs közben: "Hívott a természet" - videó

Saját elmondása szerint "hívta a természet" Sergio Ramost a Real Madrid bajnokija közben, edzője konkrétabban fogalmazott az "eltűnés" okáról.
Csakfoci Admin 2018. március 11., vasárnap 7:11
Saját elmondása szerint "hívta a természet" Sergio Ramost a Real Madrid bajnokija közben, edzője konkrétabban fogalmazott az "eltűnés" okáról.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. március 11., vasárnap 7:11
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint arról beszámoltunk, a Real Madrid 2-1-es győzelmet aratott szombat délután az Eibar elleni bajnokin a La Ligában. Cristiano Ronaldo két találata mellett Sergio Ramos "eltűnéséről" maradhat még emlékezetes a mérkőzés.

A spanyol hátvéd a meccs közben egyszer csak elhagyta a pályát, majd mintegy öt perc múlva visszatért, és folytatta a játékot.

A lefújás után pedig az alábbi bejegyzést tette közzé Twitter-oldalán:
"Hívott a természet. Lementem és visszajöttem. Feltöltődtem. A csapat gólt lőtt. Irány haza, így tovább!"

A királyi gárda vezetőedzője, Zinedine Zidane egyértelműbben fogalmazott:

"Ramosnak sz@rnia kellett, de néhány perc alatt elvégezte a dolgát, és jött is vissza a pályára, így nem volt gond."

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz