Puskás is bekerült a Real El Clásicós álomcsapatába - fotó

A magyar Puskás Ferenc is bekerült a mindenkori El Clasicók madridi álomcsapatába az AS főszerkesztőjénél.
Mokány Lajos 2017. december 21., csütörtök 22:01
A magyar Puskás Ferenc is bekerült a mindenkori El Clasicók madridi álomcsapatába az AS főszerkesztőjénél.
Szerző: Mokány Lajos 2017. december 21., csütörtök 22:01

Szombaton ismét összecsap egymással a Real Madrid és a Barcelona, így nem meglepő, hogy a spanyoloknál már minden a meccsről szól. Az egyik legnagyobb sportlap, az AS is kiemelten foglalkozik a rangadóval, a főszerkesztő össze is állította a saját álom tizenegyét.

Az értelemszerűen kevésbé szakmai, sokkal inkább szubjektív csapatba bekerült Puskás Ferenc is (a támadósor jobb oldalán jutott hely neki).

 

Tomás Roncero ezt írta a magyar legendáról: "Ágyúdörgés. Ettől rettegtek az 50-es évek végén és a 60-as években a Barcelona drukkerei. Hatalmas Pancho!"

A szerző megemlékezett arról, hogy a Camp Nouban mesterhármast is lőtt a magyar a Barca ellen egy 5-1-es győzelem alkalmával, de egy 5-3-as sikert hozó meccsen is felejthetetlenül futballozott.

Átigazolások
Külföldre igazolhat
Vitális Milán
Menedzsere szerint Vitális Milán külföldre szeretne kerülni a nyári átigazolási időszakban.
Marad a lengyel légiós
Wojciech Golla
Meghosszabbította Wojciech Golla szerződését a Puskás Akadémia.
A Fulham is képben
Sallai Roland
Török sajtóhírek szerint Sallai Rolandot a Fulham is figyeli - egyelőre azonban csupán kezdeti érdeklődésről van szó.
Tovább az összes átigazoláshoz