Piros lap után fordított és előzött a Real Madrid - videó

Potyagóllal vezetett a Betis, aztán jött CR, egy kiállítás és persze Sergio Ramos.
Dudás Gábor 2017. március 12., vasárnap 21:42
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 12., vasárnap 21:42

Visszavette a vezetést a spanyol bajnokságban, ráadásul egy meccsel kevesebbet játszva a Real Madrid, kihasználva a Barcelona vasárnapi botlását.

Pedig nem indult jól a blancók számára a Betis elleni találkozó, Keylor Navas előbb megúszott alighanem egy kiállítást a 21. percben, miközben fejjel mentett (legalábbis a nagyobb spanyol lapok ezt a jelenetet szinte kivétel nélkül így tálalták) majd kapitális bakija után ugyanis a vendégek kerültek előnybe.

A hazai rohamok az első félidő hajrájában értek csak góllá, Cristiano Ronaldo látványos fejessel talált be a 41. percben.

A 78. percben aztán bajba került a kontrázgató Betis, miután Piccini mezhúzásért megkapta a második sárgáját.

Az emberelőnyt aztán ki is használta a Real, ki más, mint Sergio Ramos érkezett remekül egy szögletre és a 81. percben befejelte a hazaiak három pontot és első helyet érő találatát.

Real Madrid - Betis 2-1 (C. Ronaldo 41., S. Ramos 81., ill. Navas 25. - öngól) - piros lap: Piccini (Betis, 78.)

TABELLA: A SPANYOL BAJNOKSÁG ÁLLÁSA ITT - KATTINTS!

Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.