Óriási kiütéssel talált vissza a győzelmekhez a Real, hárman is dupláztak - videó

Hiába került hátrányba, végül óriási fiesztát rendezett a Real Madrid a Deportivo elleni spanyol bajnokin, Ronaldóék csak a második félidőben öt gólt szereztek.
Csakfoci Admin 2018. január 21., vasárnap 18:03
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 21., vasárnap 18:03

Az elmúlt hetek botladozása után ismét győzött a Real Madrid a La Ligában - és nem is akárhogy. Zinedine Zidane együttese hátrányba került a Deportivo elleni hazai bajnokin, viszont ezúttal nem törtek meg, gyorsan egyenlítettek, utána pedig már nem volt megállás.

Félidőben már vezetett a királyi gárda, a második játékrészben pedig ötször talált be, kialakítva a 7-1-es végeredményt, amelyhez Nacho, Bale és Ronaldo is két-két góllal járult hozzá.

Real Madrid - Deportivo 7-1 (Nacho 32., 88., Bale 42., 58., Modric 68., Ronaldo 78., 84. ill. Adrian 23.)

FRISS TABELLA: ÍGY ÁLL A SPANYOL BAJNOKSÁG - KATTINTS!

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.
Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.