La Liga: Majdnem ráfázott a gólparádéra a Real Madrid – videó

A Real Madrid hazai pályán 3-2-re legyőzte a Leventét a spanyol bajnokság negyedik fordulójában.
Csakfoci Admin 2019. szeptember 14., szombat 16:31
A Real Madrid hazai pályán 3-2-re legyőzte a Leventét a spanyol bajnokság negyedik fordulójában.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. szeptember 14., szombat 16:31

A spanyol bajnokság negyedik fordulójában a Real Madrid hazai pályán fogadta a Levantét, amely már félóra alatt kétgólos előnyre tett szert Karim Benzema duplájának köszönhetően. A 40. percben Casemiro növelte a hazaiak előnyét, így 3-0-val mentek pihenni a felek.

A szünet után Zinédine Zidane sérülésektől tűzdelt csapata több helyzetet is kialakított, de gólt nem szerzett. Ellenben a Levante, amely a korábbi Real-játékos, Borja Mayoral találatával szépített (3-1) a 75. percben, majd Gonzalo Melero góljával izgalmassá vált az utolsó negyedóra.

Mivel több találat nem született, így maradt a 3-2-es végeredmény.

Összefoglaló

Átigazolások
Cracovia
Grzelak lett az edző
Lengyelország legrégebbi klubja, a Cracovia nevezte ki a korábbi Újpest- és Fehérvár-edzőt, Bartosz Grzelakot.
Légiósok
Kovács Bendegúz maradna
A több klubbal szóba hozott Kovács Bendegúznak nincs szándékában váltani, először Hollandiában szeretne fontos csapattaggá válni - árulta el az NSO-nak az AZ-csatár édesapja, Kovács Ottó.
Puskás Akadémia
Légiósok távozhatnak
A Csakfoci úgy tudja, a hosszú évek óta alapember Wojciech Golla távozása biztosra vehető, mellette a két finn légiós, Urho Nissilä és Mikael Soisalo is eligazolhat.
Tovább az összes átigazoláshoz