A Real Madrid idegenben gól nélküli döntetlent játszott a Real Sociedaddal a spanyol labdarúgó-bajnokság második fordulójának vasárnapi meccsnapján.
A vasárnap esti találkozón végig mezőnyfölényben futballozott a címvédő fővárosi csapat - amely az első fordulóban még nem játszott -, de komolyabb helyzete a hazai együttesnek akadt.
A Real Sociedadban most mutatkozott a Manchester Citytől érkezett világ- és Európa-bajnok David Silva, aki a 63. percben beállva több mint tíz év elteltével szerepelt ismét spanyol bajnoki mérkőzésen. (MTI)
La Liga, 2. forduló:
Real Sociedad - Real Madrid 0-0
Korábban:
Huesca - Cádiz 0-2
Real Betis - Valladolid 2-0
Granada - Alavés 2-1
Átigazolások
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.
Fradi
Az edzőtábori keret
Nagy Barnabás, Cebrail Makreckis és Júlio Romao sem utazott el a zöld-fehérekkel az ausztriai edzőtáborba.