La Liga: Hátrányból fordítva, Benzema-duplával köszöntötte a Real 100. meccsén Zidane-t – videó

A Real Madrid hátrányból fordítva, Karim Benzema két fejesgóljának köszönhetően 2-1-re legyőzte hazai pályán az Eibart a spanyol bajnokság 31. fordulójában.
Csakfoci Admin 2019. április 6., szombat 19:32
Szerző: Csakfoci Admin 2019. április 6., szombat 19:32

Real Madrid - Eibar 2-1 (Benzema 59., 81., ill. Cardona 39.)

A hazai pályán játszó Real Madrid meglepetésre az 39. percben hátrányba került, miután Escalante passzolt Cardonához, aki közelről vette be Navas kapuját (0-1).

Fordulás után a madridiak rákapcsoltak, és az 55. percben gólt is rúgtak Benzema révén, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot. Négy perccel később Asensio beadása után Benzema fejjel vette be a vendégek kapuját (1-1).

A 81. percben ismét betalált a francia csatár, ezúttal Kroos jobboldali beadását ismét fejjel továbbította a kapuba, amivel kialakult a 2-1-es végeredmény, és Zinédine Zidane vezetőedzőként 100. mérkőzését győzelemmel ünnepelte a Real Madrid kispadján.