La Liga: Fordított és a hajrában hengerelt a Real Madrid - videó

A spanyol bajnokságban listavezető Real Madrid 4-1-re verte idegenben az Osasunát, így az esti Betis-Barcelona meccs előtt 6 pontos előnnyel áll a tabella első helyén. A blancók már a 14. percben hátrányba kerültek, de még az első félidőben, öt perc alatt fordítani tudtak, hogy aztán a mérkőzés hajrájában még két gólt szerezzenek.
Dudás Gábor 2020. február 9., vasárnap 18:00
Szerző: Dudás Gábor 2020. február 9., vasárnap 18:00

La Liga, 23. forduló:

Osasuna – Real Madrid 1-4 (U. Garcia 14., ill. Isco 33., S. Ramos 38., Lucas V. 84., Jovic 92.)

Real Sociedad – Athletic Bilbao 2-1 (Portu 65., Isak 83., ill. I. Williams 71.)

Espanyol – Mallorca 1-0 (De Tomás 58.)

18:30: Celta Vigo – Sevilla

21:00: Real Betis – Barcelona