La Liga: A Fradi EL-ellenfelének legyőzésével élre ugrott a Real Madrid – videó

A Real Madrid hazai pályán 2-0-ra legyőzte az Espanyolt a spanyol bajnokság 16. fordulójának szombati mérkőzésén, ezzel átvette a vezetést a La Ligában.
Csakfoci Admin 2019. december 7., szombat 14:57
A Real Madrid hazai pályán 2-0-ra legyőzte az Espanyolt a spanyol bajnokság 16. fordulójának szombati mérkőzésén, ezzel átvette a vezetést a La Ligában.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. december 7., szombat 14:57

Real Madrid - Espanyol 2 0 (Varane 37., Benzema 79.)

Később játsszák:

16.00: Granada - Deportivo Alavés

18.30: Levante - Valencia

21.00: Barcelona - Mallorca

Pénteken játszották:

Villarreal - Atlético Madrid 0-0

Átigazolások
Légiósok
Pászka nyitott külföldre
A Csíkszeredát erősítő Pászka Lóránd így beszélt közeljövőjéről: "Szeretnék közel lenni a családomhoz, de ha a foci úgy adja, akkor nincs ellenemre a külföldi váltás sem." (fradi.hu)
Légiósok
Kovács céljai
Kovács Bendegúz következő célja, hogy az AZ második csapatában kezdő tudjon lenni, és minél többet eddzen a felnőttekkel. A hétvégén először került be az élvonalbeli együttes meccskeretébe. (NSO)
Légiósok
Sallai újabb kérői
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland iránt egyre nagyobb az érdeklődés - már a Bundesligából is keresik.
Tovább az összes átigazoláshoz