Hamar vezetést szerzett, de csak a hajrában nyert a Real - videó

Cserecsatára mentette meg a madridiakat.
admin 2016. október 23., vasárnap 20:30
Szerző: admin 2016. október 23., vasárnap 20:30

A spanyol bajnokságban a Real Madrid a baszk Athletic Bilbao gárdáját fogadta. Zindedine Zidane csapata alaposan bekezdett a találkozón, Benzema révén az első tíz percben megszerezték a vezetést. A mérkőzés további része azonban nem a blancók szájíze szerint alakult, a vendégek Sabin Merino góljával az első játékrész közepén egyenlítettek.

Hiába birtokolta majd' kétszer annyit a Real, és próbálkozott 20 kapuralövéssel, a győztes gólra az utolsó percekig kellett várnia Zidane-éknak.
A hajrában a csereként pályára lépő Morata törte meg a jeget, góljával három ponthoz segítve a végig mezőnyfölényben játszó csapatát.

Real Madrid - Athletic Bilbao 2-1 (Benzema 7., Morata 83., ill. Sabin Merino 27.)