Folytatódik a Real pocsék szezonja: Kiesés a Spanyol Kupából - videó

A Spanyol Kupa harmadik negyeddöntőjének visszavágóján a Real Madrid hazai pályán 2-1-re kikapott Leganestől és kiesett.
Privacsek András 2018. január 24., szerda 23:20
Szerző: Privacsek András 2018. január 24., szerda 23:20

Óriási meglepetésre, a 31. percben Eraso bombagóljával a vendégek szereztek vezetést a Bernabeuban. A második félidő elején Benzema egyenlített és azzal már a Real volt továbbjutó. Nem sokkal később azonban Gabriel egy bombafejessel újra a kis csapatnak szerzett előnyt, ami végül továbbjutást ért.

A Sevilla és a Valencia már elődöntős. A Barcelona csütörtökön 1-0-s hátrányból várja hazai pályán az Espanyol elleni visszavágót.

Real Madrid - Leganes 1-2 (Benzema 47., ill. Eraso 32., Gabriel 56.) - összesítésben 2-2, továbbjutó idegenben lőtt több góllal a Leganes