Dráma: A Real Barcelonában került még távolabb a bajnoki címtől – videó

A 93. percben bukták el a madridiak mindhárom pontot a kedd esti bajnokijukon, Cristiano Ronaldo nélkül.
Dudás Gábor 2018. február 27., kedd 21:59
Szerző: Dudás Gábor 2018. február 27., kedd 21:59

TABELLA: A La Liga állása itt!

A hazai oldalon egy les miatt – alighanem tévesen – meg nem adott Moreno-gól, a másik oldalon pedig egy meg nem adott 11-es – Bale-t akadályozta kézzel Victor Sanchez - borzolta a kedélyeket az első és igen mozgalmas félidőben.

A második játékrészben is mondhatni kiegyenlített játék folyt a pályán, Duarte a felső lécet találta el fejjel, az Espanyol kapujánál pedig főként Bale okozott meleg pillanatokat. 1-2 leshelyzet megint komoly vitatémát szolgáltatott. A Cristiano Ronaldo nélkül felálló Real végül nem tudott a kapuba találni, de a hazai gárda igen, méghozzá a 93. percben! Sergio Garcia beadása után Gerard Moreno szerezte az Espanyol győztes gólját egy remek lövéssel.

A madridiak lemaradása jelenleg 14 pont az éllovas Barcelonához képest, de egy meccsel többet játszottak már nagy riválisuknál.