CR7: három gól és egy kihagyott 11-es, tapad az Atlético is - videó

A spanyol bajnokság 10. fordulójában a Real Madrid az Alaveshez látogatott.
Csakfoci Admin 2016. október 29., szombat 16:26
Szerző: Csakfoci Admin 2016. október 29., szombat 16:26

A meccsen a hazaiak hamar vezetést szereztek Deyverson góljával, de 10 perccel később Ronaldo büntetőből egyenlített. Negyed órával később, a 33. percben ismét Ronaldo talált be, ezzel fordított a királyi gárda. Ezután viszont nem volt sima meccs, a 79. percben Ronaldo kihagyott egy tizenegyest, de öt perccel később Morata, majd a 88. percben újra Ronaldo talált be, így a Real Madrid végül 4-1-re nyert. Ezzel a madridiak vezetik a tabellát, 3 ponttal a ma botló Sevilla előtt, de a Barcelona és a Villareal egy esetleges győzelemmel 2 pontra feljöhet a blancókra.