A Real kettővel vezetett, mégsem nyert - tabella

A Real csak döntetlent játszott a Villarreallal, így maradt számára a bronzérem a spanyol bajnokságban.
Budai László 2018. május 19., szombat 22:34
Szerző: Budai László 2018. május 19., szombat 22:34

A Real Madrid Bale és C. Ronaldo góljával már bő félóra után két góllal vezetett a Villarreal otthonában.

A második játékrészben Martinez szépített a 70. percben, majd Castillejo révén a 86. percben az egyenlítés is sikerült a hazaiaknak (2-2). A vége döntetlen lett, ezzel biztos, hogy a Real csak a harmadik helyen végez, az ezüstérem pedig az Atléticóé a La Ligában.

TABELLA: ÍGY ÁLL A LA LIGA