Biztos benne, hogy a Real Madrid csillaga lesz a győztes.
Bár csak hónapok múlva derül ki, ki lesz 2016 aranylabdása, a Barcelona klasszisa, Neymar már most biztos a győztes kilétében.
- Egy Aranylabda-szavazásnál nem csak a kiemelkedő egyéni képességek, de az adott évben megnyert trófeák száma is nagyon sokat számít. Úgyhogy szerintem 2016-ban Cristiano Ronaldo lesz a befutó, hiszen a Real Madriddal Bajnokok Ligáját, a portugál válogatottal pedig Európa-bajnokságot nyert
– nyilatkozta sportszerűen a brazil, aki a "Lance!" című lapnak beszélt Ronaldót dicsérve.
Átigazolások
Esterházy nyilatkozott
Németh Hunor
"Továbbra is azt tartom a legfontosabbnak, hogy folyamatos játéklehetőséget kapjon, most azon dolgozunk, hogy ennek megfelelően megtaláljuk a következő lépést, de nagy eséllyel nem Magyarországon folytatja a pályafutását." (NSO)
NB III
Edzőváltás Dorogon
A Dorog bejelentette, hogy Csizmadia Csaba távozott a vezetőedzői posztról, helyét Tóth András veszi át.
Légiósok
Eppel már döntött
A román élvonalbeli Csíkszereda meghosszabbította Eppel Márton szerződését, így a rutinos magyar csatár a 2026/2027-es idényben is a székelyföldi klubot erősíti.